התאחדות בולאי ישראל

חדשות

תנאי שימוש בתמונות הבולים באתר הב"י
התאחדות בולאי ישראל מקדמת בברכה שימוש במידע ובתמונות בולי ישראל למטרות חינוכיות בכיתות בתי הספר ובפרסומים הפנימיים ברמת בית הספר. המעוניין להשתמש בתמונות הבולים לצורך מסחרי/פרסום/הפקת ספר וכד', עליו לפנות לאגף החשבת הכללית במשרד האוצר לצורך קבלת זכויות שימוש מאחר ועל פי החוק מתן הזכויות לשימוש בבולי ישראל נמצאות בידי החשבת הכללית של משרד האוצר. נציגת החשבת הכללית במשרד האוצר: גב' נועה וידר - noav@mof.gov.il
נמשכת ההרשמה לכנס השנתי של יום הבולאות שיתקיים במלון רנסנס, תל אביב ביום ג' 27 בדצמבר בין השעות 09:00 ל-16:00. המפגש הבולאי כולל הרצאות, כיבוד, וחלוקת דף מזכרת המונפק ב-500 עותקים בלבד. במקום תפעל נקודת מכירה של השירות הבולאי. דמי השתתפות: 130 ש"ח לחברי התאחדות בולאי ישראל. 200 ש"ח לאורחים. לפרטים נוספים ותכנית הכנס הקליקו על כותרת הידיעה.
חדש !!! קטלוג בולי ישראל 1948-2016
התאחדות בולאי ישראל הדפיסה מהדורה חדשה ומעודכנת של קטלוג בולי ישראל 2016-1948. במבוא לקטלוג סקירה ודברי הסבר לגבי השימוש בקטלוג וקביעת ערכם הכספי של הבולים. מתכונת הצגת המחיר בקטלוג נשמרה כמו בשני הקטלוגים הקודמים וכוללת את הערך הנקוב של הבול ושוויו הקטלוגי עם ובלי שובל, חתום ולא חתום. קטלוג עדכני של כל תוויות הביול שהונפקו בישראל משלים את הקטלוג . דפי הקטלוג מתובלים בפריטי טריוויה מסקרנים המעניקים לקטלוג ייחוד ועניין. בקטלוג זה מובאת לראשונה רשימה של כל הקונטרסים שהונפקו בישראל ורשימה עדכנית של כל הטיפוסים הבסיסיים של הגיליונות הגנריים של "הבול שלי", בתוספת דברי הסבר על ההדפסות השונות. הקטלוג מכיל 265 עמודי צבע ומחירו 60 ₪ בלבד. המחיר לחברי ההתאחדות הוא 55 ₪. ניתן לרכוש ממשרדי ההתאחדות בטלפון 03-6295547 (ישנה אפשרות למשלוח בדואר בתוספת דמי משלוח).

הנפקות חדשות

בואו נאסוף בולים ביחד!